Quality policy

Kalite politikamız, bahçe mobilyalarımızın ve salıncak gruplarımızın üretilmesi sırasında kaliteyi her aşamada gözeterek, ürünlerimizi en yüksek standartlarını karşılamak ve müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için titizlikle çalışmaktır. Bu süreçte kalite kontrolleri üretimin her aşamasında yapılmakta ve tedarikçilerimizin ürünleri kalite standartlarımıza tam olarak uygun olacak şekilde kontrol edilmektektir.

Doğaya zarar vermeyen çevre dostu ürünlerimizin dayanıklılığı ve sağlamlığı sizlerin olumlu dönüşlerinizi sağlıyor.

Rahat, konforlu ve ergonomik bir tasarım ve el işçiliği ile üretimlerini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizi müşteri memnuniyeti esasına göre sürekli geliştirmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve memnuniyetine önem vermekteyiz.

Ürünlerimizi müşterilerimize kusursuz olarak ulaştırmak için, güvenli ve kaliteli ambalajlama, nakliye ve depolama süreçlerini de kontrol etmekte, nakliye kaynaklı sorunlara anında çözümler üretmekteyiz.

Ürünlerimizde kaliteyi gözetmek için her zaman en iyi malzemeleri ve üretim yöntemlerini kullanmaktayız. Bu nedenle, üretim sürecinde her aşamada kalite kontrolleri yapılıyor ve ürünlerimizin kalitesinin en yüksek düzeyde tutulmasına çalışılıyor.

Üretim sürecini gözetmek ve ürün kalitesini sürekli olarak izlemek için, üretim mühendislerimiz ve kalite kontrol ekibimiz sürekli olarak çalışmalarını sürdürüyor.

Bahçe mobilyası ve Salıncak ürünlerimizi satın alan müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için, aynı zamanda gerekli müşteri desteğini ve hizmetlerini de sağlıyoruz.

Bütün Bahçe mobilyalarımız Avrupa Standartlarına uygun CE belgeli ürünlerden üretilmektedir. Alüminyum kalınlığı, kumaş kalitesi, Rattan örgü modellerimizin eşsiz el işçiliği bizi tercih etmenizin en belirgin sebepleridir.

SHOPPING CART

close
en_USEnglish