Hakkımızda

2004 yılından beri üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamız her zaman gelişen teknolojileri ve yenilikleri takip etmiştir.

Ürettiğimiz her üründe Temel Prensibimiz müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak eksiklerimizin giderilmesinde hassas davranarak üretim gamımızı en yüksek seviyeye çıkarmaktır.
Bu bağlamda 2019 yılında %100 yerli üretim ile, Bahçe mobilya Çeşitleri, salıncak çeşitleri, Çiçeklik çeşitleri, kitaplık Çeşitleri, Masa Sehpa Çeşitleri, Sandalye,Ranza ve bilimum metalle ahşabın bileşimi ile üretim çeşitliliğimizi artırarak ülkemizde ki bu eksikliği fark edip bu ürün gamında çeşitliliği artırmaktır.
Ürettiğimiz her ürünü Sanki kendimize üretiyor gibi Hassas Davranarak, Hedefimiz En Güzelini, En Faydalısını ve En Uzun Ömürlüsü Üretmektir. Her Müşterimizin Emeklerinin bizim için kıymetli olduğunu biliyoruz.
Bunun için Müşterilerimizin Hayallerini Gerçeğe dönüştürmek arzusundayız. Biz her zaman Mutluyuz. Çünkü Ürettiğimiz Her Üründe Müşterilerimizin İyi Dilek, Temenni, ve Dualarındayız.

Biz işimizi Seviyoruz..

Ertuğrul YAVUZ

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, gelişime ve geliştirmeye açık, genç ve dinamik bir firmadır.

Misyonumuz

Yaygın satış kanallarıyla, sunduğu zengin ve kaliteli teknolojik ürün gamı ve kaliteli hizmetleriyle, müşterilerinin yanında olmak.

Vizyonumuz

“Yenilikçi” ve “Fark Yaratan” kaliteli ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği coğrafyalarda liderliğini sürdürmek.

SHOPPING CART

close
tr_TRTurkish